نمونه کار مسکونی لاکچری جهت مشارکت در ساخت  کد سازنده : sa3-005 پروژه مجتمع مسکونی ۹ طبقه ( ۳ طبقه زیر همکف - طبقه همکف - ۵ طبقه مسکونی روی هم کف ) پروژه فوق بر روی زمین ۳۲۰ متری با بر ۱۲ اجرا شده است . در طبقات زیرین این پروژه بخش های مختلف تفریحی شامل : استخر بزرگ سالان ، استخر بچه ها ، جکوزی ، سونای خشک ، رخت کن ، سرویس بهداشتی برای مجموعه ، سالن بیلیارد ، بار ، سالن ورزشی ، سالن اجتماعات به همراه تهویه مناسب برای این مجموعه رفاهی در نظر گرفته…

امتیاز کاربران: اولین نفر باشید!

نمونه کار مسکونی لاکچری جهت مشارکت در ساخت 

کد سازنده : sa3-005

پروژه مجتمع مسکونی ۹ طبقه ( ۳ طبقه زیر همکف – طبقه همکف – ۵ طبقه مسکونی روی هم کف )

پروژه فوق بر روی زمین ۳۲۰ متری با بر ۱۲ اجرا شده است .

در طبقات زیرین این پروژه بخش های مختلف تفریحی شامل : استخر بزرگ سالان ، استخر بچه ها ، جکوزی ، سونای خشک ، رخت کن ، سرویس بهداشتی برای مجموعه ، سالن بیلیارد ، بار ، سالن ورزشی ، سالن اجتماعات به همراه تهویه مناسب برای این مجموعه رفاهی در نظر گرفته شده .

همچنین در این طبقات ۶ پارکینگ برای طبقات ۳ ، ۴ و ۵ در نظر گرفته شده.

در طبقه همکف که درب ورودی ساختمان وجود دارد ، لابی شیک و زیبا در نظر گرفته شده و در جوار آن که با دیوار و درب چوبی مستقل شده است ، تعداد ۴ پارکینگ برای طبقات یک و دو در نظر گرفته شده.

از طبقه اول تا پنجم ۵ واحد مسکونی بصورت تک واحدی قرار دارد، که در راه روی مشاع ورودی واحد ها جاکفشی قرار گرفته است و با درب چوبی از راه پله جدا شده و دیوار های آن با چوب مرغوبی پوشش داده و آینه کاری شده.

پشت بام این پروژه بصورت یک تفریحگاه اختصاصی با چشم اندازی زیبا از شهر تهران ساخته شده است ، کباب پز ، آلاچیق ، و پوشش آن با گیاهانی که در برابر گرما و سرما مقاوم هستند . کف پوش پشت بام از چوب مقاوم ، سنگ های رنگی و گیاهان پوشیده شده.

قابل توجه : آسانسور این ساختمان هوشمند و لمسی می باشد و همچنین در تمام طبقات ایستگاه دارد و حتی تا پشت بام که مجموعه تفریحی وجود دارد بالا می رود.

ساختمان فوق دارای دیش مرکزی و منبع دخیره آب می باشد.

توصیه ما برای مالکینی که دوست دارند خانه ای لاکچری داشته باشند !!

نمونه کار مسکونی تکواحدی برای مشکل پسندان

اطلاعات و تصاویر در بالای صفحه موجود است .

 

نمونه کار مسکونی لاکچری جهت مشارکت با کد : sa3-005-f5656

 

 

مالکین محترم در صورت تمایل به مشارکت با سازنده مذکور جهت آشنایی بیشتر پیام خود را به همراه شماره تماس در پایین این صفحه قرار دهید تا با شما تماس گرفته شود . شما می توانید از شنبه تا چهار شنبه از ساعت ۱۰ صبح الی ۱۷ با شماره های : ۰۹۱۲۲۱۷۰۸۲۳  و  ۰۹۳۵۱۰۳۹۹۰۶  تماس حاصل فرمایید .

سایت صنعت ساختمان : ishahr.org

سایت املاک آی شهر :  ishahr.ir