پروژه اداری گارنت کد sa5-020-f1250 پروژه مجتمع سند اداری ۱۰ واحدی در منطقه ۵ تهران واقع در بزرگراه ستاری مالکینی که قصد ساخت ساختمان اداری دارند  و ملک آنها دو نبش جنوبی و غربی می باشد ، بهتر است این پروژه را مد نظر قرار دهند .  نمونه کار در منطقه ۵ تهران جهت بازدید مالکین برای مشارکت در ساخت املاک . نمونه کار جهت انتخاب سازنده برای مشارکت در ساخت املاک  اداری در مناطق ۵ و ۲  تهران نمونه کار دو نبش حدود ۲۸۰ متری سند اداری پروژه اداری گارنت کد sa5-020-f1250   ملک فوق حدود ۲۸۰ متر مربع مساحت دارد…

لطفا جهت شناسایی بهترین سازه به پروژه فوق امتیاز دهید

امتیاز کاربران: اولین نفر باشید!

پروژه اداری گارنت کد sa5-020-f1250

پروژه مجتمع سند اداری ۱۰ واحدی در منطقه ۵ تهران واقع در بزرگراه ستاری

مالکینی که قصد ساخت ساختمان اداری دارند  و ملک آنها دو نبش جنوبی و غربی می باشد ، بهتر است این پروژه را مد نظر قرار دهند . 

نمونه کار در منطقه ۵ تهران جهت بازدید مالکین برای مشارکت در ساخت املاک .

نمونه کار جهت انتخاب سازنده برای مشارکت در ساخت املاک  اداری در مناطق ۵ و ۲  تهران

نمونه کار دو نبش حدود ۲۸۰ متری سند اداری

پروژه اداری گارنت کد sa5-020-f1250

 

ملک فوق حدود ۲۸۰ متر مربع مساحت دارد که ملک فوق موقعیت مناسبی جهت کاربری اداری دارد . نومنه کار ۲۸۰ متری دونبش بصورت ۱۰ واحدی ، پروژه ای مناسب جهت انتخاب برای مشارکت در ساخت املاک مشابه . سال ساخت ۱۳۹۳

ابنیه فوق واقع در منطقه ۵ تهران بنا شده ، و در ساخت این بنا از مصالح مناسبی نسبت به منطقه فوق استفاده شده است . سازنده فوق تجربه ساخت در مناطق   ۵ و ۲  تهران را دارند و آماده مشارکت در مناطق یاد شده هستند .  لازم بذکر می باشد که جهت مشارکت در ساخت قطعات زمین از ۲۵۰ متر تا ۶۰۰ متر را در اولویت قرار داده اند .

مالکین محترم در صورت تمایل به مشارکت با سازنده مذکور جهت آشنایی بیشتر پیام خود را به همراه شماره تماس در پایین این صفحه قرار دهید تا با شما تماس گرفته شود . شما می توانید از شنبه تا چهار شنبه از ساعت ۱۰ صبح الی ۱۷ با شماره های : ۰۹۱۲۲۱۷۰۸۲۳  و  ۰۹۳۵۱۰۳۹۹۰۶  تماس حاصل فرمایید .

شناسایی سازندگان برتر و سازه های برتر در ایران در سایت مشارکت در ساخت آی شهر

سایت صنعت ساختمان : ishahr.org

سایت املاک آی شهر :  ishahr.ir