پروژه مجتمع مسکونی ۴۸ واحدی نمونه کاری جهت مشارکت در ساخت املاک بزرگ . مالکینی که زمین بالای ۱۰۰۰ متر دارند و تعداد مالکین زیاد است ، بهتر است این پروژه را مد نظر قرار دهند .  نمونه کار در منطقه ۵ تهران جهت بازدید مالکن برای مشارکت در ساخت املاک . نمونه کار جهت انتخاب سازنده برای مشارکت در ساخت املاک اداری و تجاری و مسکونی در مناطق یک ، ۳ ، ۵ و ۲  تهران . پروژه مجتمع مسکونی ۴۸ واحدی معمولا در این قبیل از پروژه ها سازندگان سلیقه زیادی به خرج نمی دهند ولی در پروژه فوق مصالح…

لطفا جهت شناسایی بهترین سازه به پروژه فوق امتیاز دهید

امتیاز کاربران: ۴.۸۳ ( ۲ رای)

پروژه مجتمع مسکونی ۴۸ واحدی نمونه کاری جهت مشارکت در ساخت املاک بزرگ .

مالکینی که زمین بالای ۱۰۰۰ متر دارند و تعداد مالکین زیاد است ، بهتر است این پروژه را مد نظر قرار دهند . 

نمونه کار در منطقه ۵ تهران جهت بازدید مالکن برای مشارکت در ساخت املاک .

نمونه کار جهت انتخاب سازنده برای مشارکت در ساخت املاک اداری و تجاری و مسکونی در مناطق یک ، ۳ ، ۵ و ۲  تهران .

پروژه مجتمع مسکونی ۴۸ واحدی

معمولا در این قبیل از پروژه ها سازندگان سلیقه زیادی به خرج نمی دهند ولی در پروژه فوق مصالح مناسبی استفاده شده است . سایت مشارکت در ساخت املاک آی شهر راه حل مناسبی جهت انتخاب سازنده برتر .

ابنیه فوق واقع در منطقه ۵ تهران بنا شده ، و در ساخت این بنا از مصالح مناسبی نسبت به منطقه فوق استفاده شده است . سازنده فوق تجربه ساخت در مناطق   ۵ و ۲  تهران را دارند و آماده مشارکت در مناطق یاد شده هستند . در ضمن آماده مشارکت در مناطق ۳ و یک هم می باشند . لازم بذکر می باشد که جهت مشارکت در ساخت قطعات زمین از ۳۰۰ متر تا ۲۰۰۰ متر را در اولویت قرار داده اند .

مالکین محترم در صورت تمایل به مشارکت با سازنده مذکور جهت آشنایی بیشتر پیام خود را به همراه شماره تماس در پایین این صفحه قرار دهید تا با شما تماس گرفته شود . شما می توانید از شنبه تا چهار شنبه از ساعت ۱۰ صبح الی ۱۷ با شماره های : ۰۹۱۲۲۱۷۰۸۲۳  و  ۰۹۳۵۱۰۳۹۹۰۶  تماس حاصل فرمایید .

سایت صنعت ساختمان : ishahr.org

سایت املاک آی شهر :  ishahr.ir