مرحله نهایی شروع مشارکت

بعد از طی شدن مراحل ابتدایی شروع مشارکت در ساخت نوبت به تنظیم قرارداد اصلی مشارکت در ساخت می باشد . مرحله ای که اگر مراحل قبلی را به درستی انجام داده باشیم در این زمان هیچ گونه استرسی نخواهیم داشت .

تنظیم قرارداد و پشتیبانی

بعد از تهیه پیش نویس ، قرارداد را بصورت چاپ شده در اختیار مالک یا نماینده مالیکن و همچنین یک  نسخه دیگر را در اختیار سازنده یا سازندگان قرار می دهیم تا قرارداد را به صورت کامل بررسی نمایند و در صورت نیاز با متخصصین دیگر هم مشورت کنند . بعد از اصلاحیه دو طرف ، موارد اصلاح شده به اطلاع طرفین قرارداد رسانده می شود و در صورت تایید نسخه تصیح شده مجددا چاپ می گردد . و سه نسخه از قرارداد مجدد چاپ گردیده و به هر طرف قرارداد یک نسخه و یک نسخه نیز به وکیل پایه یک دادگسنری ارجاع می شود که در صورت مشکلات حقوقی در عقد این قرارداد از طرف وکیل برطرف گردد . بعد از طی مراحل فوق ، قرارداد مشارکت در ساخت آماده امضاء و تایید طرفین می باشد  . و این تازه اتمام مرحله ابتدایی مشارکت در ساخت می باشد . ما تا آخر با شما هستیم .

مدیریت ساخت و ساز

چاپ و امضاء قرارداد مشارکت در ساخت

بعد از تاییدیه های نهایی از طرف مالک یا مالکین و همچنین سازنده و وکیل پایه یک دادگستری اقدام به چاپ قرارداد نهایی می کنیم ، و در یک جلسه با حضور تمامی طرف های قرارداد و کسانی که در آن نقشی ایفا می کنند ، مانند حکم قرارداد ، شاهدین ، مدیریت دفتر املاک قرارداد بصورت کامل خوانده و پس از تایید همگی قرارداد امضاء و لازم الاجرا می گردد .

تهیه گزارش از روند کار تا اتمام کار

برخلاف برخی از مشاورین که به نظر آنها امضاء قرارداد را اتمام کار خود می دانند ، آی شهر این مرحله را شروع کار خود می پندارد و از همان روز اول شروع به پی گیری روند اجرای کار و تهیه گزارش از آن و بازتاب روند کار از طریق وبسایت خود می نماید تا دغدغه مالکین در این زمینه کمتر شود . با اطلاع رسانی به موقع از روند کار میزان استرس را از شما مالکین محترم می کاهیم .

تصویر برداری از عملیات ساختمانی

بعد از اخذ جواز ساخت و دستور تخریب ، آی شهر اقدام به تصویر برداری از روند اجرایی پروژه  می نماید ، تا دیگر نیازی به مراجعه حضوری مالک یا مالیکن در کارگاه ساختمانی نباشد . این تصویر برداری به صورت ویدئو و گاری عکس در سایت آی شهر به نمایش گذاشته خواهد شد و شما در هر کجای دنیا که باشید، می توانید پی گیر روند تکمیل پروژه خود باشید . آی شهر در این زمینه از کوادکوپتر و دوربین عکاسی دیجیتال برای تصویر برداری استفاده می نماید .

اتمام کار و نظر سنجی

پس از اتمام کار از طرف مجموعه آی شهر فرم نظر سنجی در اختیار شما قرار می دهند و انتقادات و پیشنهادات شما را در زمینه خدمات آی شهر و رضایت شما از عملکرد سازنده را دریافت می نماید و بعد از جمع بندی امتیاز شما را نسبت به عملکرد آی شهر و سازنده نسبت به انجام پروژه ثبت و در سایت آی شهر بازتاب می دهد .