مشارکت در ساخت در مجتمع های قدیمی

یکی از معضلات مجتمع های قدیمی که نیاز مبرم به تخریب و بازسازی دارند ، عدم هماهنگی مالکین می باشد . در این مجتمع ها معمولا کسانی هستند که به خاطر از بین نرفتن آسایش و یا مسائلی دیگر رضایت به این کارنمی دهند ، قافل از اینکه ممکن است این عمل مشکلات بسیاری را برای همسایگان خود به وجود آورد . مثل اینکه فردی در کشتی نشسته و جای خود را سوراخ کند! افرادی که به هر دلیلی با مشارکت در ساخت مخالف هستند با خواندن این مجموعه شاید نظرشان تغییر پیدا کند. (انشاالله)

یکی از نکات مهم و بازدارنده در مشارکت در ساخت بناهای قدیمی ترس سازندگان از رویارویی با 10 ، 20 ، 30 و یا مالکین بیشتر می باشد ، اگر شما در چنین مجتمع هایی زندگی می کنید ، نیاز به یک همدلی و اتحاد دارید ،شما با انتخاب 2 نماینده مجرب و مورد اطمینان از ساختمان و یک مدیر برنامه متخصص از خارج ساختمان ، و تبعیت از تصمیمات آنها ، می توانید با امید به خدا و عملکرد این تیم 3 نفره این مهم را به سرانجام برسانید.

ساکنین مجتمع با در نظر گرفتن قدرالسهم خود ( تناسب مقدار زیربنای واحد خود و متراژ کل زیربنای مجتمع نسبت به متراژ مفید کل زمین ) و بدون در نظر گرفتن طبقات واحد ها و دارا بودن پارکینگ و انباری می توانند به یک توافق جامع جهت مشارکت در ساخت برسند.

جهت معرفی سازنده ، عقد قرارداد مشارکت در ساخت و مشاوره با ما تماس بگیرید. 09122170823

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *